Klub Czułej Czytelniczki to wirtualny klub książki, który działa na Iskrze, Platformie Kreatywnych Kobiet od lipca 2022.

Książki, które trafiają do KCzCz znajdziesz również na Instagramie pod #KlubCzułejCzytelniczki.

KSIĄŻKI WRZEŚNIA 2022

„Marzenie Panny Benson” Rachel Joyce

Marzenie Panny Benson
Marzenie Panny Benson

Marzenie w skrócie: Wielka Brytania. Panna Benson, była nauczycielka, postawna kobieta po 40-stce, postanawia zmienić swoje życie wbrew wszys-tkie-mu (a już na pewno wbrew zdrowemu rozsądkowi). Razem z dość przypadkowo zatrudnioną asystentką, chaotyczną i nieobliczalną Enid, która jest jej zupełnym przeciwieństwem, wyrusza na Nową Kaledonię w poszukiwaniu mitycznego złotego chrząszcza.

To opowieść pełna zaskakujących zdarzeń i trochę w klimacie Indiany Jonesa. Przygodowa. Chociaż akurat ta łatka dużo odbiera całej historii – z czym zgodziły się dziewczyny w Klubie. Bo Marzenie” to również wyjątkowa historia o niestandardowej przyjaźni dwóch zupełnie różnych kobiet. O odwadze do szukania swojej drogi i swojego miejsca na ziemi, niezależnie od wieku i wbrew przekonaniom co ze swoim życiem powinna robić kobieta. Wiele fragmentów szczerze mnie rozbawiło, wiele wzruszyło i zostało w głowie na dłużej.

Więcej propozycji książkowych i kolejne książki z KCzCz znajdziesz pod tagiem #KlubCzułejCzytelniczki na dole strony.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *