Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Spotkania

  Copywriting – jak zacząć pisać dla innych?

  90-minutowe spotkanie online, w trakcie którego poznasz podstawy copywritingu i dowiesz się jak zacząć zarabiać na pisaniu.

  Opowiem Ci jak wygląda praca copywritera, jak stworzyć pierwsze portfolio i gdzie szukać zleceń. Podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam pisząc teksty do gazet, magazynów i na strony internetowe.

  3 lata temu zamieniłam etat w administracji na zdalny copywriting i chociaż musiałam …

 • Spotkania

  Klub Otwartej Szuflady 07.01 – 10.02.2021

  Klub Otwartej Szuflady to 5-tygodniowy, wirtualny klub pisarski dla Dziewczyn. Bezpieczna przestrzeń, w której spotykamy się, żeby pisać i rozmawiać o pisaniu.

  W Klubie Otwartej Szuflady odkurzamy pomysły na nigdy nienapisane książki, niedokończone opowiadania i posty na bloga, które wciąż tkwią w „szkicach”. Odgrzebujemy stare zapiski, fragmenty pamiętników i dawno zapomniane dzienniki. Rozsiadamy się wygodnie z kubkami kawy w dłoniach, wyciągamy …

 • Spotkania

  Twoja firma to Ty – znajdź swój głos w sieci

  90-minutowe spotkanie online, w trakcie którego podpowiem Ci jak wyróżnić się z internetowego szumu i zacząć sprzedawać własne produkty.

  Gdy otwierasz sklep internetowy i wypuszczasz w świat swój pierwszy, wypieszczony w każdym szczególe produkt chcesz, żeby Twoi klienci wiedzieli jaki jest wyjątkowy.

  Chcesz, żeby zrozumieli pasję, która towarzyszyła Ci od chwili, gdy pomysł na własny biznes pojawił się w Twojej głowie, poznali …

 • Spotkania

  Zimowa Szuflada 2021 – edycja dla rozpisanych (11.02-21.03)

  Zimowa Szuflada 2021 to sezonowa edycja Klubu Otwartej Szuflady

  „Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz” – Maya Angelou.

  Sezonowa edycja Klubu Otwartej Szuflady to miejsce dla Dziewczyn, które brały udział w regularnej edycji Klubu Otwartej Szuflady, JUŻ SIĘ ROZPISAŁY, wiedzą jak działają ich słowa i potrafią wypuszczać swoją twórczość z ciasnych klatek i sztywnych ram oczekiwań …