ISKRA

Zlot Kreatywnych Kobiet online (07.02 – 14.02)

Iskra to:

  • 7 dni pełnych inspiracji, rozmów o naszej twórczości i o wszystkim kreatywnym co nas kręci.
  • 7 dni w trakcie których będziesz mogła poznać Inspirujące Kobiety, posłuchać opowieści o ich pasjach i podzielić się własną historią.
  • 7 dni Kobiecego wsparcia, motywacji, kreatywnych kopniaków w tyłek i dodawania sobie skrzydeł.


Zapisz się i rozpal swoją Iskrę!

Plan Iskry

START!

O 20:00 spotykamy się na powitalnym i organizacyjnym lajfie.
7.02.2021
NIEDZIELA

Natalia Kwiatkowska

Utalentowana Psycholożka i Certyfikowana Trenerka Mocnych Stron Instytutu Gallupa Natalia Kwiatkowska rozpocznie Iskrę z przytupem lajfem „Poznaj swoje talenty i odważnie rozwijaj skrzydła!” (godz. 20:00).
8.02.2021
PONIEDZIAŁEK

Hanna Sobczuk

Odważna Hanna Sobczuk rozkręci wieczór prezentacją “Jak przejście Bałtyku i napisanie e-booka pozwoliło mi ponownie odnaleźć pewność siebie.” (godz. 20:00).
9.02.2021
WTOREK

Anka Kawalec

Z mega zdolną Anką Kawalec pogadamy o fotografowaniu, pomysłach na wyjątkowe zdjęcia i magii światła (godz. 20:00).
10.02.2021
ŚRODA

Joanna Kostecka

Z inspirującą Joanną Kostecką (znaną w sieci pod pseudo Przeklinacja) porozmawiamy o pisaniu poezji w czasach Instagrama (godz. 20:15).
11.02.2021
CZWARTEK

Magda Delkowska

Z obdarzoną przekozackim humorem i niezwykle lekkim piórem Delko porozmawiamy o blogowaniu z pasją (godz. 20:00).
12.02.2021
PIĄTEK

Aleks Makulska

Na ostatnim lajfie zlotu „Od iskry do ognia – jak nie dać sobie podciąć skrzydeł?” organizatorka Iskry Aleks Makulska opowie dlaczego zawsze warto pisać/rysować/blogować/fotografować/tańczyć/śpiewać/dziergać/wpisz COKOLWIEK :))) i jak radzić sobie z tą cholerną krytyką (godz. 20:00).
13.02.2021
SOBOTA

DZIEŃ ISKRY

Ostatni dzień Iskry to czas na nadrobienie zaległości i (ponowne) obejrzenie wszystkich lajfów oraz ostatnia okazja, żeby podzielić się wszystkim co kreatywne, ważne, motywujące i inspirujące. O godz. 20-stej zamykamy grupę.
14.02.2021
NIEDZIELA

Bonus

Dodatkowo w trakcie Zlotu będziesz mogła podzielić się swoją twórczością, miejscem w sieci, czy ważnymi rozkminami podczas Dnia Pisarek, Dnia Rękodzielniczek, Dnia Fotografek, Dnia Blogerek oraz Dnia Malarek i Rysowniczek.

Prelegentki

Aleks Makulska
Aleks Makulska
„Wymyśliłam i organizuję Iskrę, piszę bloga, teksty na strony internetowe i dziennik, który jest moim Zeszytem Krótkich Myśli. Prowadzę Klub Otwartej Szuflady i Trening Pisz Odważnie. Kocham psy i uważam, że adopcja Kudłatych Dusz zmienia życie. Na lepsze.”
Natalia Kwiatkowska
Natalia Kwiatkowska
Psycholożka i Certyfikowana Trenerka Mocnych Stron Instytutu Gallupa

„Na co dzień pomagam kobietom wykorzystywać ich talenty do budowania szczęśliwej codzienności i nieustannie szukam odpowiedzi na pytanie: jak dobrze żyć? Jestem góralką z krwi i kości, choć w poprzednim wcieleniu z pewnością płynęła we mnie latynoska krew :)”
Hanna Sobczuk
Hanna Sobczuk
„Weźmy szczyptę zwariowanych pomysłów, kilogram pozytywnej energii, dwie łyżki pasji do podróży i posypmy to wszystko miłością do pisania i opowiadania historii – z tego składam się ja, Hanna. Wieki temu założyłam blog, gdzie opisuję swoje podróżnicze perypetie, a obecnie
nagrywam też podcasty. Po mieszkaniu za granicą, wróciłam do Polski i przeszłam wybrzeże Bałtyku. I chętnie o tym opowiem :)”
Joanna Kostecka
Joanna Kostecka
“Serwus! Jestem Kostecka, mam dwa koty, psa i męża. Jestem poetką, nie lubię dzieci, kocham morze! A tak poza tym to ***** ***!”
Anka Kawalec
Anka Kawalec
„Mam na imię Anka, mam 2 psy, a moją pasją są podróże dobra kawa i fotografia. Kocham przyrodę, spokój lasów i niekończące się ścieżki. Patrzę na świat jak na fascynujące obrazy i próbuję zamykać je w fotografiach. Chciałabym zaszczepić innym iskrę fotografowania, bo wiem, że im głębiej w fotografie wnikamy i im częściej patrzymy na świat przez wizjer aparatu, tym więcej piękna dostrzegamy.”
Magda Delkowska
Magda Delkowska
“Podróżuję, chodzę po górach, tropię ciekawostki i nieliche historie i bardzo lubię o tym wszystkim pisać. Prowadzę dość nietypowego bloga podróżniczego, w którym sklejam w słowa wszystkie moje zachwyty znalezione w zakamarkach świata. Wszelkim przygodom zawsze mówię TAK, a pisanie jest mi największą radością.”

Gdzie dzieje się Iskra?

Iskra dzieje się online, w zamkniętej grupie na fejsbuku, do której dostęp dostaniesz zapisując się na Listy z Szuflady

Chodź na Iskrę!

UWAGA: ZAPISY NA TĘ EDYCJĘ ISKRY SĄ JUŻ ZAKOŃCZONE.

Zapisz się na Listy z Szuflady, żeby jako pierwsza dowiedzieć się o kolejnej edycji.

P.S. Czym NIE jest iskra?

Profesjonalną konferencją, na której nauczysz się jak założyć i prowadzić biznes.

To kreatywny zlot pełen inspiracji i motywacji do działania, który ma rozpalić ogień pod naszymi tyłkami i przypomnieć jak ważne jest dbanie o siebie i swoją pasję, rozwijanie się i pielęgnowanie swoich zainteresowań.

Bo nigdy nie wiadomo dokąd prowadzi nasza droga.

Polityka prywatności

© Aleksandra Makulska 2021