Platforma kreatywnych
kobiet

Zajęcia online dla Kobiet, które pragną ciekawie spędzać czas i twórczo się rozwijać.

Iskra to prywatna, bezpieczna i pluszowa przestrzeń ONLINE, w której spotykamy się, żeby kreatywnie spędzać czas, pisać, malować i tworzyć kolaże z Kobietami o podobnej wrażliwości.

Jak dołączyć do ISKRY?

Do ISKRY możesz dołączyć na 12 miesięcy, na 6 miesięcy albo w formie miesięcznej subskrypcji. W każdej z tych opcji dostajesz nieograniczony dostęp do wszystkich zajęć odbywających się online i zapisanych materiałów z Archiwum ISKRY.

Co dzieje się na ISKRZE?

KREATYWNE PISANIE

Pisanie na żywo raz w miesiącu i co tydzień nowe ćwiczenie na rozpisanie się. Zajęcia, które MIAŻDŻĄ blokady pisarskie, ćwiczenia, które motywują do pisania i bezpieczna przestrzeń do dzielenia się swoimi tekstami.

Na żywo piszemy w pierwsze wtorki miesiąca o 19:00. Ćwiczenie na rozpisanie się wpada w każdą środę.

Prowadzi: Aleks Makulska, twórczyni ISKRY, warsztatów kreatywnego pisania i Klubu Czułej Czytelniczki.

WARSZTATY KOLAŻU

Zajęcia poświęcone analogowemu kolażowaniu: wydzieraniu, wycinaniu, klejeniu i komponowaniu prac, które wyrażają nasze myśli i uczucia.

Zajęcia odbywają się w pierwsze piątki miesiąca o 19:00.

Prowadzi: Magdalena Hasenbeck, arteterapeutka i kolażystka, twórczyni autorskich warsztatów kolażu na żywo i online.

TWÓRCZE MALOWANIE

Warsztaty swobodnego i ekspresyjnego malowania, rysowania i twórczej zabawy.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o 19:00.

Prowadzi: Katarzyna Frelik, rysowniczka i twórczyni autorskich warsztatów malowania ekspresyjnego.

SPOTKANIA ZE SZTUKĄ

Cykl nagrywanych spotkań, w trakcie których poznajemy życie i prace inspirujących malarek, rzeźbiarek, performerek, fotografek i kolekcjonerek.

Ze sztuką spotykamy się raz w miesiącu, w czwartki o 19:00.

Prowadzi: Martyna Kliks, historyczka sztuki i twórczyni autorskiego podcastu o polskich muzeach i ich kolekcjach “Gablotki”.

KREATYWNY WTOREK

60-minutowe spotkania online poświęcone rozwijaniu naszej kreatywności w całkowitym skupieniu. #ZeroRozproszeń

Kreatywne wtorki odbywają się raz w miesiącu o 19:00.

Z prokrastynacją pomaga walczyć: Aleks Makulska

WEGE ŚRODY

Co tydzień nowy przepis na smaczny i kolorowy roślinny obiad. BONUS: ebook z 30 przepisami z poprzedniej edycji ISKRY.

Gotuje: Michał Makulski, programista z zawodu, dyplomowany rolnik i kucharz z zamiłowania.

Co zyskujesz dołączając do ISKRY?

Dostęp do prywatnej, przejrzystej platformy społecznościowej – mamy nawet apkę!

Możliwość udziału we wszystkich zajęciach online, prowadzonych przez doświadczone ekspertki

Nieograniczony dostęp do Archiwum ISKRY, materiałów i nagrań z poprzednich edycji

Możliwość rozwijania swoich pasji w bezpiecznej, pełnej szacunku atmosferze
#zerodram

Zobacz jak wygląda maj na ISKRZE

Maj na Iskrze

ISKRA jest dla Ciebie jeśli:

 • Szukasz kreatywnych, relaksujących zajęć, chcesz ciekawie spędzać czas i twórczo się rozwijać
 • Masz dość parcia na efekty, spinania się i  dedlajnów, chcesz zwyczajnie odpocząć i cieszyć się tworzeniem
 • Potrzebujesz przełamać rutynę praca-dom-skrolowanie social mediów
 • Chcesz nawiązać nowe znajomości i stać się cześcią wspierającej się społeczności Kobiet, które pragną w końcu zwolnić i znaleźć czas dla siebie

ISKIERKI mówią:

Iskra to mój sposób na spędzanie wolnego czasu, tak aby było ciekawie, kreatywnie i rozwojowo, ale przede wszystkim przyjemnie, bo w dorosłym życiu brakuje czasu na fun i pasję.
Katarzyna
Iskra jest mega! W świecie szybkich komunikatów, rozdzierających uwagę social mediów, codziennego pędu Iskra jest jak spokojna wyspa, na której można… Tworzyć? Spotykać kobiety o podobnej wrażliwości? Spotykać samą siebie? Myślę, że to wszystko i jeszcze więcej!
Sylwia
W życiu nie spodziewałam się ile da mi ISKRA. Jak bardzo się rozwinęłam, ile nowych wspaniałych, kreatywnych kobiet poznałam. Dziękuję za inspiracje, pluszowe ciepło, bezpieczeństwo. Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego tak twórczego miejsca. Chcę tu być zawsze.
Asia
Czegokolwiek bym nie napisała o Iskrze to i tak będzie za mało i niewystarczająco. Bo Iskra to najlepszy, najbardziej przytulny, mega rozwojowy, pluszowy i puchaty kącik internetów. Przed Iskrą uważałam, że nie nadaje się do malowania. Teraz to jeden z najlepszych odprężaczy jakie mam.
Olga
Czułam niedostatek kreatywnej energii, potrzebowałam twórczej społeczności, z którą mogłabym dzielić zajawki i pomysły. Wysłałam życzenie w świat, a chwilę później przyszła Iskra. Miejsce, które wskrzesza ogień w najbardziej mokrym drewnie. Przestrzeń, w której można bezpiecznie się otworzyć. Społeczność, która bawi, wzrusza i inspiruje. Dzięki Iskrze więcej wiem, więcej czuję i więcej widzę.
Patrycja

Archiwum ISKRY

Kurs fotograficzny

Kadrowanie, światło, kompozycja i perspektywa – 6 webinarów, które pomogą Ci robić lepsze zdjęcia. W bonusie poradnik jak pozować i czym kierować się tworząc spójny klimat zdjęć.

Makramowy kwietnik

75-minutowy webinar, w trakcie którego stworzysz swój pierwszy makramowy kwietnik krok po kroku.

12 sesji jogi

Dwanaście 40-minutowych nagrań sesji jogi prowadzonych przez doświadczoną instruktorkę i dopasowanych do możliwości osób początkujących.

Webinar z trenerką głosu

40-minuotwy webinar z trenerką głosu i znaną dzienikarką radiową, która radzi jak dbać o głos.

Spotkania z wydawcą

Rynek wydawniczy, współpraca autorka – wydawnictwo, self publishing, marka autorki i promocja książki – cykl 5 rozmów z przedstawicielem jednego z topowych polskich wydawnictw.

Szkicowanie i linoryt

Łapanie proporcji i szkicowanie dla początkujących oraz zajęcia z linorytu, które zakończysz stworzeniem własnej, oryginalnej grafiki.

Gry i zabawy z psem

W co bawić się, gdy pada, jak nie nudzić się na spacerach i – absolutny HIT – jak dotykać i masować naszych Psijaciół – 5 webinarów z doświadczoną trenerką.

Art journaling

Cykl webinarów, na których nauczysz się tworzyć i ozdabiać własne notesy.

Opinie ISKIEREK:

Mnóstwo inspiracji, nowe pomysły, oddech, relaks, samorealizacja, magicznie i twórczo spędzony czas, kop do życia i działania, odkrywanie siebie i tego, co lubię. To dała mi Iskra.
Sonia
Iskra jest niesamowitym i niepowtarzalnym miejscem w sieci. Taka bezpieczna przystań, gdzie poznałam wrażliwe i wyjątkowe kobiety. Dostałam powera do działania, wiatr w skrzydła, siostrzane wsparcie jakiego nigdzie indziej w sieci nie zaznałam.
Alicja
Zwlekałam 2 lata, a bo nie mam kasy, a bo nie umiem malowa, a bo nie mam czasu… ZNASZ TO? Nie popełniaj mojego błędu i nie czekaj! ISKRA to miejsce radością i kreatywnością płynące! Po ciężkim dniu, odpalam Iskrowe spotkania i dzieje się magia. Zmęczenie zamienia się w tworzenie, głowa odpoczywa, serduszko napełnia się ciepłem. Uwielbiam to uczucie!
Paulina
Najwspanialsze dziewczyńskie miejsce w sieci! Znajdziesz tu miłość, wsparcie i otulenie. I do tego twórcza magia! Piszemy, malujemy, kolażujemy, poszerzamy wiedzę ze sztuki. To wszystko we wspaniałej atmosferze nakropionej jednorożcami i brokatem. Kocham to miejsce i będę kochać FOREVER!
Julia
Jestem z pokolenia, które bało się nie odrobić pracy domowej, musiało klepać formułki, a wypracowania pisać wg klucza. W którym zabijano kreatywność, przygotowywano na deadliny, oczekiwania i bat nad głową. Iskra pozwoliła mi na wyjście poza sztywne ramy, na zabawę słowem, odkrywanie w czym się widzę i o rety! w czym bywam niezła :) To najcieplejsze miejsce w sieci jakie znam.
Kamila

Zapisy

Tylko 100 miejsc!!!

Zapisy do 22 kwietnia 2024

6 miesięcy
Miesiąc za
99 PLN 87 PLN
PLN519
 • karta / BLIK / przelew online
 • raty i odroczenia płatności PayPo
Oszczędzasz 139 PLN
12 miesięcy
Miesiąc za
89 PLN 75 PLN
PLN899
 • ponad 2 miesiące GRATIS
 • karta / BLIK / przelew online
 • raty i odroczenia płatności PayPo
Subskrypcja
Płatne co miesiąc
PLN119
/miesiąc
 • zrezygnuj w każdej chwili
 • płatność kartą
 • odnawia się do chwili anulowania

Często zadawane pytania

Czy mogę rozłożyć płatność za dostęp do Iskry na raty?

Tak, płatność za 6 i 12 miesięcy rozłożyć na raty albo odroczyć o 30 dni wybierając w opcjach płatności PayPo albo Tpay raty.

Gdzie odbywają się warsztaty na żywo?

Aktywny link do każdego spotkania na żywo będzie publikowany na Iskrze, ale samo spotkanie będzie odbywało się na platformie Google Meet (nie musisz mieć na niej konta).

Co jeśli przegapię spotkanie na żywo?

Nic się nie stanie. Możesz dołączyć na kolejne – każde spotkanie w ramach warsztatów malowania, kolażu i kreatywnego pisania stanowi odrębna całość, ciągłość uczestniczenia nie jest konieczna.

Czy mogę zrezygnować, jeśli Iskra mi się nie spodoba?

Tak, masz na to 7 dni od startu Iskry, czyli do 7 kwietnia 2024 roku. Rezygnację prześlij mailem na adres aleks.makulska@gmail.com. Zwrot wpłaty nastąpi tą samą drogą, którą dokonano płatności.